Συλλυπητήρια για τον θάνατο της κυλικειάρχισας μας κ. Λίτσας Τραϊανού

Ο Διευθυντής, ο Σύλλογος Διδασκόντων καθώς και όλο το υπαλληλικό προσωπικό του σχολείου μας εκφράζουν τη βαθιά τους θλίψη για τον θάνατο της εκλεκτής συνεργάτιδας του σχολείου, της κ. Λίτσα Τραϊανού.

Η πολύ αγαπητή σε όλους μας κ. Λίτσα λειτούργησε για πολλά χρόνια το κυλικείο του σχολείου με συνέπεια και υπευθυνότητα. Κατά την ομολογία όλων των εκπαιδευτικών και των μαθητών, η εκλιπούσα ήταν αγαπητή σε όλη την σχολική κοινότητα καθώς μεταλαμπάδευε την αγάπη της και το ενδιαφέρον της σε όλους. Επιπροσθέτως, ήταν πάντοτε άριστη και ακριβής στη συνεργασία με το σχολείο. Ήταν η πρώτη που άνοιγε το σχολείο κάθε πρωί και η παρουσία της λειτουργούσε πάντοτε ευεργετικά προς όλους. Ως διευθυντής, ομολογώ πώς πολλές φορές με βοήθησε στο έργο μου με τις συμβουλές και την παρουσία της.

Το κενό που αφήνει η απώλειά της είναι δυσαναπλήρωτο.

Εμείς ευχόμαστε και προσευχόμαστε για την αγαπητή μας κ. Λίτσα «καλό παράδεισο» και καλή δύναμη στους οικείους της.